Jste zde

Nové pohony Unitronics zajistí plnou integraci s PLC a HMI

Konstruktéři průmyslových systémů potřebují kompatibilitu. Od parametrů, přes konektory až po mechanické provedení komponent. Tomu vychází vstříc také Unitronics, který uvádí na trh vlastní řadu pohonů v rozsahu 50 W až 5 kW. Pohony, vhodné i pro robotické aplikace představí podzimní konference v Praze.

Kompletní řízení pohonu od jednoho dodavatele, to je základní myšlenka, se kterou Unitronics představí svoji řadu pohonů. Nabídne tak ucelenou řadu motorů, řídících jednotek, PLC, ovládacích jednotek, frekvenčních měničů i kabeláže pro standardní i robotické aplikace.

Vedle unifikace hardware to přináší také softwarovou kompatibilitu celého portfolia Unitronics. Jednoduché propojení a připravená spolupráce všech subsystémů urychlí vývoj aplikací, instalaci a zvýší spolehlivost průmyslových systémů.

Software je u Unitronics základem. V případě pohonů tak nabízí plnou podporu pro jednoduché zprovoznění s rychlým nastavením parametrů, monitoringem jednotlivých os a senzorových vstupů. Software podporuje také robotické aplikace a sestavy pohybů. Software UniLogic se přitom stará o sestavení celé komunikace a zajišťuje ošetření chybových stavů.

Podzimní premiéra na konferenci

Nová PLC Unistream budou představena také na Konferenci systémových integrátorů a významných partnerů Unitronics. která se bude konat v Praze dne 6.11.2019.  Konferenci pořádá SCHMACHTL CZ, distributor značky Unitronics pro Českou Republiku a Slovensko.

Hodnocení článku: