Jste zde

Nové moduly Unitronics posilují komunikaci

Nové PLC kontroléry Unistream nabízí několik variant modulů pro vstupy a výstupy, včetně řízení I/O modulů přes Ethernet.

UniStream vzdálené I/O – rozšíření pomocí rozhraní Ethernet

UniStream vzdálené I/O značně rozšiřují dosah řady kontrolérů UniStream. Nová řada modulů obsahuje adaptér pro vzdálené I/O založený na Ethernetu a širokou škálu modulů vzdálených I/O.

Jeden UniStream vzdálený I/O adaptér může podporovat až 63 tenkých pouze 12mm širokých I/O modulů. Každý adaptér má dva Ethernetové porty a umožňuje uživatelům propojit adaptér s kontrolérem UniStream a potom řetězec až 8 adaptérů na řídicí jednotku, čímž se zvyšuje celková hodnota počtu I/O podporovaných jediným kontrolérem UniStream.

Tato nová řada nabízí širokou škálu modulů, přičemž každý modul nabízí jinou konfiguraci analogových nebo digitálních vstupů/výstupů a brzy se objeví v nabídce i možnost modulů s teplotními vstupy.

UniStream 7“ Built-in: PLC+HMI+I/O

Kompaktní, připravené pro Průmysl 4.0 Nový člen řady UniStream Built-in – nyní i se 7" obrazovkou! UniStream 7" Built-in Vám přináší pokročilé komunikační schopnosti, které potřebujete pro Průmysl 4.0, a úplné ovládací funkčnosti.

Stejně jako řada UniStream 5' je tato nová řada řídicích jednotek PLC+HMI+I/O dostupná v široké škále I/O konfigurací a je dále rozšiřitelná o další I/O moduly. Je vybavena vysoce kvalitním integrovaným displejem s úhlopříčkou 7'. Kompaktní PLC UniStream 7' Built-in je k dispozici ve 2 verzích jako standardní model (B5) a Pro (B10). Obě verze podporují pokročilou komunikaci včetně zpráv MQTT, VNC, FTP, SNMP, e-mailu a SMS zpráv. Verze Pro také nabízí vestavěný webový server, podporu audia a SQL-plus pro výrobce OEM, kteří působí v oblasti Průmyslu 4.0.

Výhody, které Vám UniStream přináší, zahrnují automatické ladění PID, sběr dat, datové tabulky a receptury, zobrazení vzorků dat prostřednictvím zabudovaných trendů a měřidel, alarmů, víceúrovňových hesel, možnost provozování obrazovky na výšku nebo na šířku a komunikaci plug&play pro CANopen, CAN Layer2, MODBUS, Ethernet/IP a mnoho dalších.

Řada UniStream s vestavěnými I/O Vám přináší všechny oceňované funkce řady UniStream a dokonale kompaktní hardwarový profil pro OEM výrobce, kteří potřebují prostorově úsporné kontroléry. Tato řada přináší jak funkce pro komplexní řízení strojů, tak barevný dotykový ovládací panel HMI a zvyšuje tak Vaši konkurenceschopnost.

Nová Beta verze programu VisiLogic 9.8.79

Nová verze programu VisiLogic zahrnuje funkce podporující řízení frekvenčních měničů VFD. Tyto funkce, které již znáte z programu UniLogic jsou nyní dostupné i pro řadu Vision.

Důležité nové funkce a aktualizace v této nové verzi VisiLogic jsou:

Podpora frekvenčních měničů VFD: Od této verze můžete konfigurovat a programovat své VFD v rámci aplikace VisiLogicrychle a snadno.

Jednoduše je přetáhnete do hardwarové konfigurace; automaticky se vytvoří datové tabulky konfiguračních parametrů VFD; implementovat je pak můžete pomocí příkazů v rámci Ladderu.

Registrace softwaru VisiLogic:Počínaje touto verzí je třeba mít na paměti, že registrace uživatele je nutná. Je tojednoduchý proces, který trvá jen několik minut. Tato akce je součástí marketingové politiky Unitronics, která pomáhá při hledání nových příležitostí a možností aplikací a tyto poznatky Vám budou předávány. V souladu s firemní politikou společnosti Unitronics zůstává však software VisiLogic zdarma i nadále. Nová verze je k dispozici na stránkách společnosti Unitronics nebo na stránkách distributora Schmachtl.

https://www.schmachtl.cz/novinky

 

Hodnocení článku: