Jste zde

Nová verze Mervis IDE pro programování řídicích jednotek Unipi přináší výrazné novinky

Update na verzi Mervis IDE 2.3.0 přináší editor vizualizace pro Mervis SCADA, mobilní aplikaci, komunikaci se systémem Jablotron 100, podporu převodníku xG18 a nových senzorů kvality ovzduší.

Mervis je kompletní softwarová platforma, která je zdarma poskytována ke všem kontrolérům Unipi. Jde o profesionální řešení vhodné pro širokou škálu nasazení, od řízení chytré domácnosti až po průmyslovou automatizaci.

Nejvýznamnější novinky verze 2.3.0

  • Editor vizualizace rozhraní Mervis SCADA – cloudová služba pro dispečerské řízení a analýzu dat. Editor je vybaven velkým výběrem indikátorů, přepínačů a dalších grafických prvků, které lze umisťovat jednoduše přetažením myši. Díky širokým možnostem nastavení si můžete každou součást rozhraní přizpůsobit na míru sobě či Vašim zákazníkům. K hotovým rozhraním lze přistupovat přes webový prohlížeč, případně pomocí nové mobilní aplikace.
  • Podpora komunikace se systémem Jablotron 100 – propojení ústředny EZS s kontrolérem Unipi pomocí převodníku JA-121T. Toto spojení dává zcela nové možnosti ovládání domu či budovy. Stavy sekcí a periferií systému Jablotron lze využít například pro optimalizaci vytápění, případně k dálkovému odpojení elektřiny v nouzových situacích.
  • Podpora nových produktů Unipi – plná kompatibilita s 1-Wire/RS-485 rozšiřujícím modulem Unipi Extension xG18 pro odečet teploty z až osmi 1-Wire senzorů. Dále byla přidána podpora nových senzorů kvality ovzduší RW-TH/THC a RLW-TH/THC, které budou již brzy k dostání na e-shopu Unipi. Senzory komunikují pomocí RS-485, Wi-Fi či LoRaWAN a slouží k měření teploty, vzdušné vlhkosti, VOC, barometrického tlaku a koncentrace CO2.

 

Více informací o Mervis IDE 2.3.0 naleznete zde

Hodnocení článku: