Jste zde

NETIO PowerPDU 4PS pro dálkové spínání průmyslových IT zařízení

Distribuční jednotka napájení umožňuje dálkově spínat a vypínat zařízení IT. Funkce a podporované protokoly nabízejí řadu funkcí pro průmyslové řídící systémy.

Nejběžnější IT aplikací chytrého PowerPDU 4C je distribuce elektrické energie v 19“ racku (rozvaděči) v datovém centru. Připojená zařízení lze zapnout / vypnout nebo restartovat z webového rozhraní přístupného přes IP adresu zařízení a login. Výstupy lze ovládat pomocí Open API (JSON, Modbus / TCP, SNMP, MQTT-flex, Telnet, ...). Zařízení lze integrovat do různých programů a aplikací třetích stran - jako jsou profesionální audio / video systémy Neets, CRESTRON, Control4 atd ... NETIO zásuvky lze ovládat pomocí aplikace NETIO Mobile 2 (Android), pokud je aplikace připojena ke stejné síti. Výstupy více zařízení lze také ovládat centrálně pomocí služby NETIO Cloud (placená služba).

NETIO PowerPDU 4PS je inteligentní PDU (Power Distribution Unit) se čtyřmi výstupy napájení (4x IEC-320 C13) určené pro vzdálené ovládání (restart) připojených zařízení.

  • Každý výstup lze ovládat samostatně
  • Pomocí služby NETIO Cloud lze výstupy ovládat odkudkoliv
  • LAN připojení, web rozhraní
  • OPEN API: MQTT-flex, Modbus/TCP, Telnet, JSON, XML, SNMP, ..
  • Průmyslové vlastnosti: široký rozsah provozních teplot, PowerUp State, ZVS (Zero Voltage Switching)
  • Lze namontovat do racku - horizontálně, vertikálně nebo jako 1U zařízení

https://obchod.hw.cz/eshop/chytra-zasuvka-netio-4ps-kompaktni-pdu-na-110-230v-se-ctyrmi-ovladanymi-vystupy

Hodnocení článku: