Jste zde

NETIO Power Analyzer: Analyzujte spotřebu svých elektrických přístrojů

Zajímá Vás, kolik energie spotřebují Vaše elektrické spotřebiče? Potřebujete rychlou analýzu dat spotřeby? NETIO Power Analyzer je nástroj pro jednoduchou analýzu průběhu spotřeby jakéhokoliv zařízení na 230V. Na jedné obrazovce jsou zobrazeny průběhy proudu [A], Výkonu [W] a TruePF  a dalších.

Power Analyzer je utilita pro zařízení řady NETIO, například PowerCable RESTNETIO 4AllPowerPDU 4C. Zařízení je tak možné vybrat podle charakteru provozu a jeho dalšího využití, od chytré prodlužovačky až po distribuční jednotku pro rozvaděč.  Všechna zařízení mají integrovaný webový server, který umožňuje využívat řadu funkcí a ovládat je přes internet. Vedle ovládání je jednou z klíčových funkcí i sledování spotřeby a to hned několika metodami.

Co umí NETIO Power Analyzer?

  • Ukazuje detailní graf posledních 60 sekund spotřeby (A, W, TruePF).
  • Ukazuje detailní graf posledních 60 sekund Delta hodnot (derivace A, W, TruePF).
  • Ukládá průběžné měření do CSV pro uživatele
  • 8 detailních grafů za celou dobu měření
  • Z UX lze Zapnout/Vypnout výstup zásuvky

Kombinace měření proudu, výkonu i true power factor (podílu výkonu činného a zdánlivého – podrobně vysvělluje např. Wikipedia) nabízí různé pohledy na chování připojených spotřebičů v čase. Grafy je možné využít pro dohled zařízení (například kolik žvýkaček vydal automat, nebo zda lednice funguje správně) i pro detekci případných poruch.

 https://www.netio-products.com/cs/aplikacni-poznamky/an42-netio-power-analyzer-utilita-pro-analyzu-spotreby-elektrickych-pristroju

Produkty NETIO nabízí https://obchod.hw.cz/eshop/produkty/kategorie/chytre-zasuvky.

Hodnocení článku: