Jste zde

Na EMO Hannover se vstupenkou zdarma

Využijte bezplatných permanentních elektronických vstupenek (eTickets)  k návštěvě veletrhu EMO Hannover 2019 16. - 21. 9. 2019. 

Kliknutím na odkaz se dostanete k registračnímu formuláři, přes který si elektronickou vstupenku (eTicket) zaregistrujíete a aktivujete. Na uvedeném odkazu je připraveno 50 bezplatných permanentních elektronických vstupenek na veletrh EMO Hannover 2019 (eTickets).

https://www.emo-hannover.de/ticketregistration?5sgks

     

Po zaregistrování/aktivaci obdrží každý z návštěvníků veletrhu od pořadatelů veletrhu na svůj e-mail uvedený při registraci/aktivaci v příloze v pdf souboru jednu bezplatnou permanentní vstupenku na své jméno, kterou si vytiskne ve formátu A4 na tiskárně počítače a předloží ji při vstupu na výstaviště. Elektronickou vstupenku (eTicket) je zapotřebí online registrovat/aktivovat přes uvedený odkaz již před návštěvou veletrhu!

Po úspěšné registraci/aktivaci bezplatné permanentní elektronické vstupenky (eTicket) bude pro každého návštěvníka připravena ke stažení bezplatná jízdenka na veřejnou dopravu v Hannoveru (GVH region) po dobu konání veletrhu, která bude vystavená na jeho jméno uvedené při registraci. Před nástupem jízdy je pouze zapotřebí na přední straně bezplatné jízdenky na veřejnou dopravu v Hannoveru vždy vyznačit příslušné datum, kdy využije návštěvník jízdenku na místní dopravu k cestě na veletrh (zakřížkovat/zakroužkovat odpovídající políčko s datem - uvedeny jsou všechny dny v době konání veletrhu, tedy od 16. do 21. 9. 2019).

Hodnocení článku: