Jste zde

MiniPLC iDo - obrázky z nového firmwaru 5.16

Vyšla nová verze firmwaru číslo 5.16 pro všechny typy miniPLC iDo. Zde si prohlédnete čerstvé obrázky jednotlivých webových stránek iDo po nahrání tohoto firmwaru.

Toto září vyšel nový firmware s označením 5.16, který je k dispozici pro všechny typy miniPLC iDo, tedy iDo NET, iDo PRO, iDo POWER, iDo IOMAX a iDo DB. Tyto zajímavé programovatelní automaty vyrábí přímo HW server a můžete si jej koupit v internetovém obchodě "HW obchod". Dříve než vznikne podrobnější článek o novinkách nového firmwaru, předkládám zde alepoň obrázky obrazovek vývojového prostředí nového firmwaru, tedy základních stránek v integrovaném webového serveru iDo po nahrání firwaru 5.16.

Poznámka: Nový firmware nahrajete na stránce "Info->Systém", kde "Firmware file" po stisku tlačítka "Procházet" zvolíte příslušný správný typ firmwaru pro vámi využívaný typ miniPLC iDo a stisknete "Upgrade". Například pro základní provedení iDo, které teď nese název iDo NET, vyberete po odzipování souboru "iDo_5_16.zip" soubor "iDo_Net.img".

 

Obrázky stránek PLC iDo NET s instalovaným firwarem verze 5.16 (pro zvětšení klikněte na obrázek):

Základní stránka pro programování aplikace a spodní čsát stránky s přehledem přeloženého programu.

Příklady jednoduchých prográmků a přehled aktuálních existujících proměnných.

Přehled aktulních vstupů a výstupů.

Stránka přehledu aktuálně připojených senzorů a nastavení systému.

Stránka nastavení síťové komunikace a nastavení času.

Stránka pro nastavení zasílání informačních e-mailů a stránka informací o iDo.

Stránka ukazující nastavené síťové komunikační parametry a stránka odkazů uložených ve firmwaru.

Stránka vzdáleného řízení

Závěr

Zde uvedené obrázky obrazovek stránek jsou pro první informaci. Následně budou následovat podrobnější informace o tom, co novým firmware prakticky poskytuje. Zde si můžete stáhnout poslední verze firmwaru pro iDo - iDo_5_16.zip.

Antonín Vojáček

DOWNLOAD & Odkazy

Hodnocení článku: