Jste zde

Miniaturní, profesionální, s multimetrem. Vyzkoušejte!

Flir je značka kvality ve vývoji a výrobě termokamer. Podívejte se na přehled nejaktuálnějších novinek v oblasti termografie v elektronice.    

    Produkty tohoto výrobce můžeme vidět např. na vrtulnících hledajících osoby při zhoršené viditelnosti, policejních autech, na lodích, při lovu zvěře, své místo mají samozřejmě i v elektronice. Zastoupeny jsou tu termokamery od střední až po profesionální třídu, ale i kombinace termokamery s měřícím přístrojem. V tomto článku Vám představíme nejnovější přístroje z těchto kategorií.

FlirOne Pro

- Přichází další generace miniaturních termokamer s parametry, řadícími se do střední třídy termokamer.

S rozlišením 160x120 pix. při ohniskové vzdálenosti 15cm můžeme měřit i o něco náročnější aplikace. Teplotní rozsah -20°C až 400°C je také zajímavý parametr, který by neměl upadnout v zapomnění. Miniaturní termokamera má svoji baterii, takže se nemůže stát, že by FlirOne Pro čerpal energii z vašeho smartphonu a tím výrazně snižoval kapacitu baterie.

FlirOne Pro si můžete pořídit ve verzích pro iOS či Android (microUSB, USB-C). Více informací najdete v článku o FlirOne

FlirExx 2017

- Profesionální řada termokamer taktéž oznamuje velkou změnu.

Měření až do 1500°C s rozlišením 464x348 pix. Standartní pistolový úchop doprovází celou řadu Exx, taktéž i 4“ dotykový displej s pozorovacím úhlem 160°. V dnešní době nesmí chybět propojení termokamery s chytrým zařízením přes Wi-Fi. Jmenovitě se jedná o typy E53, E75, E85, E95 s možností volby zorného úhlu 14°, 24°, 42°.

Co to je zorný úhel? Přečtěte si také článek SOS electronic o tom, jak správně vybrat termokameru a na co si dát pozor při výběru.

Flir DM284 / DM285

- Spojením termokamery a multimetru nám společnost Flir představuje sérii přístrojů DM.

160x120pix. rozlišení termografie, bluetooth, VAC a VDC až do 1000V, AAC a ADC až do 10A a mnoho dalšího. Samozřejmostí je True RMS. Robustnost a současně nízká hmotnost tohoto přístroje jej předurčuje pro všechny druhy elektronických aplikací v terénu. Další přístroje ze série - DM62, DM64, DM66, DM186, DM90, DM91, DM284, DM285, DM92, DM93 a IM75.

Přehled přístrojů naleznete v tomto dokumentu.

Pokud se zajímáte o další produkty značky FLIR nebo potřebujete více informací, rádi Vám poradíme na adrese info@soselectronic.cz 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: