Jste zde

Měřte až 24 teplot zdarma online v Mervis SCADA

Poznejte výhody služby Mervis SCADA na příkladu ukázkového projektu sledování více teplot s rozšiřujícími moduly Unipi xG18.

Hledáte vhodný způsob, jak online měřit větší počet teplot naráz a zároveň si chcete o teplotách udržovat co největší přehled? Právě pro Vás je určeno ukázkové řešení Mervis SCADA pro měření až 24 teplot, tvořené kombinací programovatelného logického kontroléru Unipi, rozšiřujících modulů Unipi Extension xG18 a 1-Wire teplotních senzorů. Řešení je vytvořeno ve vývojovém prostředí Mervis IDE, pro vzdálené řízení a monitoring pak využijete službu Mervis SCADA.

Jaké výhody Vám řešení poskytne?

  • projekt je ke stažení zdarma a lze jej využívat bezplatně po neomezeně dlouhou dobu,
  • předpřipravený projekt - pro spuštění stačí pouze zapojit jednotlivé komponenty,
  • možnost projekt volně upravovat dle potřeby,
  • možnost vzdáleně monitorovat až 24 teplot odkudkoliv na světě pomocí Vašeho počítače, tabletu či mobilní aplikace v chytrém telefonu,
  • možnost vzdálených úprav a ladění projektu,
  • senzory lze bez nutnosti úpravy programu kdykoliv měnit,
  • podrobný návod ke zprovoznění projektu v prostředí Mervis IDE.

Obr. Ukázka řešení nasazená v datacentru Unipi

Možné využití

Řešení najde využití zejména v instalacích pro monitoring teplot např. v kotelnách, výměníkových stanicích, chladírenských zařízeních, datových centrech a dalších podobných prostředích vyžadujících záznam a archivaci dat (datalogger). Řešení může být užitečné i jako zdroj dat pro systémy řízení vytápění, ventilace a klimatizace v objektech jako jsou hotely, kancelářské budovy či výrobní haly.

Bližší informace k ukázkovému projektu měření teplot naleznete zde

 

Hodnocení článku: