Jste zde

Laserové popisování ve 3D

S novou modelovou řadou série LP-M odstartovala technologie FAYb laserové popisování společnosti Panasonic Electric Works ve třetím rozměru.

Kromě standardních parametrů laserového tisku, kvality a spolehlivosti, nabízí nová série tiskáren přístup k popisování ve 3D. 

Laserové popisovače řady LP-M jsou unikátní precizním popisem ve 3D. Tato řada zahrnuje modely s výkonem od 20 W do 50 W a pracovní plochou 220 x 220 mm.

 

Třírozměrné značení je optimalizováno díky funkci automatického ostření se schopností kompenzovat vzdálenost až do 50 mm.

 

Intuitivní uživatelské rozhraní - Laser Marker Navi umožňuje rychlou a precizní tvorbu předloh pro laserové popisování včetně specifických funkcí pro práci s písmem či vektorovou grafikou.

 

Nová řada laserových popisovačů kombinuje inovativní funkce pro laserové systémy značení s nejvyšší úrovní bezpečnosti strojních zařízení. Nabízí vysoký výkon a celou řadu funkcí pro řešení i těch nejsložitějších úloh značení. Se svým vysokým stupněm ochrany splňuje nová řada bezpečnostní standardy široké škály průmyslových odvětví. Spolu s PC software Laser marker NAVI plus s vícejazyčnou podporou, můžete zálohovat, nebo vytvářet data pro vaše aplikace také offline a ukládat vše na USB flash disk.

 

Popisovače řady LP-M nabízí kromě Ethernetu, Profibusu a Profinetu i další možnosti pro vzdálenou správu.

 

Popisovače Panasonic disponují vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Díky široké nabídce popisovačů CO2 a vláknových laserů, Panasonic nabízí ve všech řadách výkon od 10 W do 50 W a značící oblast až 330 mm x 330 mm x 50 mm.


Závěr:

Laserové popisovače LP-M jsou ideální volbou pro všechny aplikace s důrazem na kvalitu potisku, přesnost a vysokou rychlost. Funkce automatického ostření s optickou kontrolou umožňují provádět i složité polohování obrobků rychlým a efektivním způsobem.

Panasonic Electric Works Europe AG, organizační složka, Administrativní centrum PLATINIUM, Veveří 111, 616 00 Brno
Tel:. +420 541 217 001, Fax: +420 541 217 101  

Jaroslav Blažek


Doplňující odkazy k článku:

Panasonic Electric Works Česká republika, informace a podpora: http://www.panasonic-electric-works.cz/pewcz/en/html/843.php

Laserové popisovače Panasonic Electric Works: http://www.panasonic-electric-works.cz/pewcz/en/html/laser_markers.php  

Download site Panasonic Electric Works: http://www.panasonic-electric-works.com/peweu/en/html/member.php

 

Další články o PLC, Scada/HMI, pohonech, software a komponentech nejen pro průmyslové aplikace najdete na http://automatizace.hw.cz 

 

 

Hodnocení článku: