Jste zde

Kontrolku nebo raději displej?

Malé a funkční zobrazovače procesu a teploty od firmy Akytec představují zajímavou alternativu kontrolek pro vestavbu do výrobních linek nebo rozvaděčů. Přístroje ITP14 a ITP16 jsou univerzálně použitelné a slouží k monitorování a řízení průmyslových procesů.

ITP 14 je univerzální zobrazovač s napěťovým a proudovým vstupem, ITP 16 je zobrazovač teploty, obajsou velmi kompaktní a ergonomicky navržené. Oba jsou také vybaveny tranzistorovým výstupem NPN, který lze použít např. jako výstup pro alarm nebo jako výstup pro jednoduchou ON/OFF regulaci s externí zátěží max. 200 mA / 42 VDC.

Analogový vstup univerzálního zobrazovače ITP14 lze použít pro zobrazení napěťových signálů 0-10 V a 2-10 V nebo pro proudové signály 4-20 mA, 0-20 mA a 0-5 mA. Zařízení je navrženo pro montáž do standardního otvoru 22,5 mm, což umožňuje velmi jednoduchou a rychlou instalaci.ITP14 je velmi vhodný pro vizuální zobrazení nejrůznějších procesů, např. ve vodním hospodářství nebo u tepelného zpracování materiálů.
ITP16 má konfigurovatelný analogový vstup, schopný zpracovat signály s nejrůznějších RTD nebo termočlánků. Lze jej využít jako zobrazovač teploty pro monitorování a řízení průmyslových procesů.Tento zobrazovač teploty je vybaven funkcí alarmu, což znamená, že bliká frekvencí cca 2 Hz, pokud hodnoty překročí nastavené meze.

Unikátní design pro standardní kruhové výřezy 
Oba tyto zobrazovače mohou pracovat při teplotách okolí od +60 do -40 °C a mají krytí přední části IP65.  K dispozici jsou v červené nebo zelené varianty LED diod. Kulatý zástavbový design pro standardní otvory 22,5mm je hlavní výhodou těchto zobrazovačů. Lze je instalovat na dveřích rozvaděče nebo přímo na ovládacích panelech.

https://akytec.de/de/itp14-universale-prozessanzeige.html

Hodnocení článku: