Jste zde

Kompaktní distribuční svorky Wago se šesti výstupy

Zvládněte každou výzvu se systémy svorkovnic WAGO pro montáž na DIN lištu. Pomocí distribučních svorkovnic Wago na DIN lištu z rodiny TOPJOB S to zvládnete rychle a efektivně. Kompletní, vysoce výkonná řada distribučních svorkovnic je platformou pro řešení v malém prostoru.

V článku od P. Buhly, produktového manažera SOS electronic, se dozvíte, proč se vyplatí vyzkoušet novou sérii distribučních svorek Wago, které jsme zařadili do našeho skladového sortimentu.

Vlastnosti a výhody distribučních svorek Wago série 2006-803x:

  • Kompaktní design šetřící místo
  • Maximální proud až 41 Amp
  • Maximální napětí až 800 V
  • Značení přípojných bodů je kompatibilní se systémy CAE
  • Zcela kompatibilní se svorkami TOPJOB S
  • Možnost použít příslušenství určené pro TOPJOB S (propojky, můstky, označovací prvky) 

„Pro zákazníky, kteří používají svorkovnice na DIN lištu z rodiny TOPJOB S, jsme do skladové nabídky zařadili nové distribuční řadové svorky WAGO. Jsou nejen designově, ale hlavně konstrukčně kompatibilní a perfektně tak zapadnou již do stávajícího zapojení v rozvodné skříni,“ říká o sérii 2006-803x P. Buhla, produktový specialista SOS electronic.

Kompaktní design s praktickým značením určeným pro softwarové nástroje

Řadová svorka na DIN lištu ze série Wago 2006-803x je široká pouze 9 mm. Je vhodná na 35 mm DIN lištu a umožňuje připojit na „vstupu“ vodič s průřezem až 10 mm² a na 6 „výstupů“ vodiče o průřezu 2,5 mm².

Každý přípojný bod svorkovnice je označen písmenem, takže softwarové nástroje pro plánování zapojení mají zjednodušenou práci a vše je jednoznačné. Tyto svorkovnice na DIN lištu jsou k dispozici v modré 2006-8034, šedé 2006-8031, červené 2006-8033 a černé 2006-8035 barvě pro snadnou identifikaci potenciálu. Modré řadové svorky jsou navíc vhodné do výbušného prostředí.

„Wago zároveň rozšířilo rodinu distribučních svorek na DIN lištu také o další sérii, a to Wago 2206 s totožnými parametry, ale navíc vybavenou dobře známým oranžovým tlačítkem pro komfortnější práci při zapojování a odpojování vodičů,“ pokračuje P. Buhla.

Kompatibilita s rodinou TOPJOB S 

Jelikož jsou distribuční svorky série WAGO 2006-803x z rodiny TOPJOB S, jsou navzájem naprosto kompatibilní. Výrobce použil stejnou přípojnou technologii Push-in Cage Clamp, rovněž vhodnou na 35mm DIN lištu s možností použít označovací prvky vhodné pro běžné řadové svorky z rodiny TOPJOB S, jakož i různé propojky a můstky.

Využití série 2206-803x v praxi

„Distribuční svorkovnice, známé také jako rozbočovací svorkovnice na DIN lištu, jsou vhodné všude tam, kde potřebujeme propojit mnoho bodů v malém prostoru, např. výrobní stroje a zařízení, systémy pro železnice a podobně. Stejně velmi prakticky a designově doplní již existující zapojení se svorkovnicemi na DIN lištu rodiny TopJob S,“ uzavírá na konci článku P. Buhla.

Řadové svorkovnice Wago série 2006-803x pro distribuci napájení na DIN liště ve všech čtyřech dostupných barvách jsme zařadili do našeho sortimentu jako skladové produkty. K dispozici je také série Wago 2206, jakož i příslušenství z rodiny TopJob S.

Máte zájem o více informací k produktům Wago nebo o technické poradenství při výběru vhodného řešení? Kontaktujte obchodního zástupce v SOS electronic.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.