Jste zde

Kompaktní AI@Edge počítač s pasivním chlazením

BOXER-8320AI je kompaktní AI @ Edge počítač s pasivním chlazením určený pro montáž na 35mm DIN lištu. Umělá inteligence v elektrickém rozvaděči.

BOXER-8320AI dokáže pracovat v prostředí s rozsahem teplot okolí -25 až 60 °C s prouděním vzduchu 0,5 m/s, které snadno vznikne přirozenou konvekcí uvnitř elektrického rozvaděče, ve kterém je počítač namontován. Mobilní procesor Intel Core i3-6100U a dva moduly Aaeon AI Core X poskytují dostatek výpočetního výkonu pro vaši AI aplikaci. Prohlédněte si BOXER-8320AI zevnitř v našem unboxing videu.

Procesor, RAM a úložiště

BOXER-8320AI je založen na mobilním procesoru Intel Core i3-6100U a dvou modulech Aaeon AI Core X. Poskytuje jeden DDR4 SO-DIMM pro paměťový modul RAM až do 16 GB, max. rychlost 2133MT/s a rozhraní SATA 3 pro 2,5”SSD/HDD. Pokud používáte HDD, určitě oceníte přibalenou antivibrační montážní sadu.

Rozhraní a rozšiřující sloty

  • 2 GbE porty
  • 4 RS232/422/485 porty konfigurovatelné v BIOS
  • 4 USB 3.2 Gen 1 
  • HDMI a VGA

BOXER-8320AI nemá žádné volné rozšiřující sloty, oba mPCIe sloty jsou obsazeny moduly AI Core X. Skříňka obsahuje 2 otvory pro SMA/RP-SMA anténní konektory chráněny odnímatelným krytem.

Solidní tepelný design

BOXER-8320AI má masivní chladič, který odvádí teplo z procesoru a komponentů napájecího zdroje na spodní straně základní desky a z chladičů/rozvaděčů tepla modulu AI Core X, RAM, Ethernet čipu a komponent napájecího zdroje na horní straně základní desky.
Druhý modul AI Core X je chlazený prostřednictvím rozvaděče tepla připevněného k hornímu krytu krabičky. 
Tato konstrukce umožňuje zařízení pracovat v podmínkách od -25 ° C do 60 ° C.

Minimum kabelů uvnitř

Všechny externí I/O porty jsou přímo na základní desce mimo VGA konektoru propojeného kabelem. Kromě toho je tu pouze: kabelový svazek mezi základní a rozšiřující deskou, datový a napájecí SATA kabel a vodiče k záložní baterii.
Všechny konektory na desce jsou zabezpečeny tavným lepidlem.

Power Supply

Rozsah napájecího napětí je 9 až 30V DC. Bylo by lepší, kdyby byl rozsah 9 až 36V DC, ale i max. vstupní napětí 30 V poskytuje dostatečnou rezervu pro implementaci přepěťové ochrany při napájení z 24 V, standardního napájecího napětí používaného v průmyslu.

 

BOXER-8320AI používá 3 pólový napájecí konektor. Protikus, DECA MC101-50003, je součástí příslušenství. Pokud potřebujete náhradní, můžete si ho koupit u nás. Výrobce doporučuje napájet počítač z 84W 12V/7A AC/DC adaptéru FSP084-DHAN3.

Software

Binární obraz distribuce Linuxu založené na Debiane 9.8 s balíkem nástrojů Intel OpenVINO si můžete stáhnout z webu AAEON. V uživatelské příručce naleznete podrobné pokyny, jak zapsat obraz na SSD.

Pokud chcete vědět více, podívejte se na  unboxing video, které pro vás natočila SOS electronic. Uvidíte detaily, jak vypadá BOXER-8320AI zevnitř.

Pro další informace o výrobcích AAEON kontaktujte obchodního zástupce SOS electronic ve vašem regionu nebo nám napište na adresu aaeon@soselectronic.com.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: