Jste zde

Kódy zjednodušují komunikaci v automatizaci

Identifikace a čtení čárových kódů, 2D kódů a RFID transpondérů patří mezi klíčové kompetence Leuze. Spolu s dalšími identifikačními systémy je to naše široká škála technologií IDENT, která našim zákazníkům otevírá maximální flexibilitu.

Ve výrobě a logistice řídí identifikace zboží a materiálů pomocí univerzálně použitelných 1D a 2D kódů mnoho procesů. Abychom poskytli optimální řešení pro všechny požadavky, používáme různé technologie. Sahají od optického čtení 1D a 2D kódů až po bezkontaktní přenos dat pomocí RFID technologie. Používají se k detekci a sledování objektů v toku materiálu nebo procesu výroby -  od čtení kódů na různých přepravních kontejnerech, částech motoru nebo lékařských vzorcích až po identifikaci bez vizuálního kontaktu pomocí technologie RFID.

Naše mobilní a stacionární identifikační systémy velmi spolehlivě čtou všechny běžné
1D a 2D kódy nebo data uložená v transpondérech. Identifikace je často nezávislá na orientaci a umístění objektu a to i při vysoké rychlosti pohybu.

Identifikační systémy Leuze zajistí všechny požadavky:

  • Díky technologii pro rekonstrukci kódů lze bezpečně číst i znečištěné nebo poškozené kódy
  • Pro montáž ve stísněných prostorech nabízíme zařízení s mimořádně kompaktní konstrukcí
  • Naše ruční čtečky – s různými optikami – umožňují čtení kódů ze vzdálenosti až 16 metrů
  • Různé varianty zařízení a modulární systémy připojení umožňují přenos dat prostřednictvím všech standardních průmyslových rozhraní a sběrnic

Novinka BCL 200i - Čtečka čárových pro průmyslové prostředí s přímým připojením na sběrnici Profinet, čtením kódů v dopravníkových systémech, ve stísněných prostorech a ve vysokých rychlostech

Kompletní přehled, pomoc při výběru, příklady aplikací a základní technické informace Vám přináší nejnovější přehledový katalog Produkty a řešení v oblasti identifikace společnosti LEUZE.

Dodávky, technickou podporu a servis všech komponentů LEUZE najdete u společnosti Schmachtl CZ.

Web Schmachtl 
Web Leuze 
Novinka BCL 200i

Hodnocení článku: