Jste zde

KILOVAC CAP120R - stykač pro spínání velkých proudů s malou spotřebou

TE Connectivity přináší vysokonapěťový bistabilní stykač KILOVAC CAP120R, ideální řešení pro průmyslové aplikace s vysokým proudovým zatížením. S maximálním proudovým zatížením až 150 A stejnosměrných a při zachování nízké spotřeby a kompaktních rozměrů, je to nezbytný nástroj pro spolehlivou a efektivní práci v průmyslovém prostředí.

Společnost TE Connectivity (TE), světový lídr v oblasti konektorů a senzorů, vydala další konfiguraci úspěšného vysokonapěťového stykače ze série KILOVAC.

Bistabilní vysokonapěťový DC stykač spíná velký stejnosměrný proud

Vysokonapěťový stykač CAP120RBXNG (4-1618415-5) je ideální pro komerční i vojenské letecké i námořní aplikace, které vyžadují sníženou spotřebu energie, a tedy i pro všechny průmyslové aplikace v náročném prostředí. Je to bistabilní verze, díky čemuž můžeme ušetřit nemálo energie. Stykač se stejnosměrným proudem 150 A obsahuje také pomocný kontakt na malé napětí určený výlučně pro indikační účely, jehož pomocí můžeme zobrazit stav sepnutí.

„Vysokonapěťový DC stykač CAP120RBXNG z oblíbené série Kilovac značky TE Connectivity poskytuje vysokouniverzální řešení, které má mimořádně malé rozměry a nízkou hmotnost vzhledem ke jmenovitému napětí a proudu. Přitom je ale stále schopný zvládnout vysoké napětí a vysoký proud pro konstrukce mnoha aplikací,“ říká o této novince v Pavol Buhla, produktový specialista SOS electronic.

Právě díky efektivní konstrukci je stykač CAP120RBXNG ze série TE Connectivity/Kilovac spolehlivým řešením pro distribuci a skladování energie – bateriové systémy, solární (fotovoltaické) systémy. Požadavky na spolehlivost v náročných podmínkách pro systémy s dlouhou životností splňuje díky lehké konstrukci, která vydrží vysoké úrovně proudů. DC stykač umožňuje rovněž všestrannou instalaci díky obousměrnému spínání zátěže a hlavní kontakty nejsou citlivé na polaritu.

Hlavní technické vlastnosti TE KILOVAC CAP120RBXNG:

 • Rozsah teploty: –40 °C až +85 °C
 • Hlavní kontakt:
  ○ maximální napětí: 600 Vdc
  ○ maximální proud: 150 A
 • Pomocný kontakt:
  ○ maximální napětí: 6 Vdc
  ○ maximální proud: 100 mA
 • Mechanická životnost (min.): 100 000 cyklů
 • Hmotnost (jmenovitá): 0,14 kg

Vysokonapěťový stykač TE Kilovac CAP120RBXNG je navržen speciálně pro náročné průmyslové prostředí. Jako autorizovaný distributor značky TE Connectivity SOS electronic toto vysokonapěťové bistabilní DC relé zařadilo do svého sortimentu.

Máte zájem o více informací k produktům TE Connectivity nebo o technické poradenství při výběru vhodného řešení? Případně máte jinou otázku či požadavek?  Kontaktujte, prosím, obchodní zástupce SOS electronic na adrese sales@soselectronic.com.

Nechcete přijít o žádné technické novinky? Sledujte SOS electronic na sociálních sítích Facebook, LinkedIn, Youtube, Twitter, Instagram.

ZDROJ www.soselectronic.com/cz

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.