Jste zde

IP interkom 2N IP Style s 10" nabízí dotykovou obrazovku a širokoúhlou kameru

2N představí na veletrhu AMPER nové produkty i možnosti integrace pro pro přístupové systémy. Navštivte stánek 2N.

Na stánku 2N budete mít možnost vidět živé ukázky vybraných integrací, seznámit se s budoucností řešení přístupu do bytových domů a možnostmi modernizace přístupových systémů.

2N představí nejnovější produkty:

  • Prémiový IP interkom 2N IP Style s 10" dotykovou obrazovkou je vybaven širokoúhlou kameru s rozlišením 5MPx a podporuje 4 různé metody přístupu. S funkcí Flexi Layout mohou integrátoři a správci přizpůsobit displej potřebám jakéhokoli zákazníka.
  • 2N IP Verso 2.0: druhá generace nejprodávanějšího modulárního IP interkomu 2N je nyní vybavena Full HD kamerou a umožňuje čtení QR kódů. 
  • Připravovaný 2N IP One se skvěle hodí pro rodinné domy: kompaktní, elegantní interkom s Full HD kamerou a precizně navrženým tlačítkem s inteligentním podsvícením.
  • Připravovaná čtečka 2N Access Unit QR: nová přístupová čtečka zajišťující pohodlný vstup pro návštěvníky pomocí QR kódů. Díky své modularitě umožňuje přidat i další přístupové moduly (např. PIN & Bluetooth & RFID) pro autorizovaný přístup personálu.
  • 2N Clip: nový 4" IP dveřní telefon navržený tak, aby zajistil bezpečnost i v rezidenčních projektech střední cenové kategorie a to díky kvalitní videokomunikaci.
  • Aplikaci My2N: mobilní aplikace, která rezidentům umožňuje otevírat dveře odkudkoli a také na dálku monitorovat jejich domov.

2N představí své novinky na veletrhu AMPER 2024. Veletrh AMPER 2024 s podtitulem Smart&Connected World se zaměří na chytré technologie. Tématy budou mimo jiné elektroenergetika, fotovoltaika, elektroinstalace, systémy řízení a zabezpečení budov, osvětlovací technika, pohony a napájení, elektromobilita nebo smart city. Navštivte Brno 19.-21.3. 2024. www.amper.cz

Hodnocení článku: