Jste zde

Hledá se PLC guru. Test programátorských dovedností ověří vaše know-how

Zajímavou výzvu pro zkušené i začínající programátory nachystala společnost EUROSOFT - Control s.r.o. na webu plcguru.cz. Vyplněním krátkého testu zjistíte, zda by vaše znalosti v oblasti PLC obstály při práci na projektech po celém světě pro významné klienty, jako jsou Tesla, BMW či Volvo.

Dotazník o pěti až šesti otázkách nezabere víc než 5 minut a nabízí dvě úrovně obtížnosti – základní, nebo pokročilou znalost programování. O velkém zájmu a soutěživosti svědčí to, že test už vyplnila téměř stovka specialistů.

V jednodušší verzi se otázky týkají například velikosti datového typu INT či počtu kroků v FB vytvořeném v GRAPH 7; složitější zjišťuje třeba povědomí o správném typu adresního registru u konkrétního systému využívaného multiinstančním FB. Volitelnou možností je vpisování poznámek k odpovědím – pokud tedy budete mít pocit, že by zadání šlo zodpovědět i jinak, nebo se budete chtít pochlubit vlastním řešením, máte šanci se ukázat!

Výstupem testu pak může být nejen váš dobrý pocit z bezchybného výsledku, ale také možná nabídka pracovního uplatnění. Pokud jste skutečný guru, společnost vám ráda nabídne nadstandardní finanční ohodnocení (vyšší než například v Německu), atraktivní zakázky na stabilních projektech doma i v zahraničí, příležitost ke kariérnímu růstu a zejména získání cenných zkušeností.

Myslíte si, že právě vy jste PLC guru? Otestujte se!

Je pro vás test ztráta času, ale práce pro EUROSOFT – Control by vás zajímala? Ozvěte se!

Hodnocení článku: