Jste zde

HIWIN rozšiřuje svoji nabídku o HM moduly

S přesností ±0,1 mm, pro zátěž 5 až 30 kg. Tak pracuje nová řada kompaktních modulů HIWIN HM pro manipulaci a automatizaci. 

 

Brněnský HIWIN s.r.o. rozšiřuje svoji nabídku produktů pro automatizaci a manipulaci o novou řadu kompaktních modulů pro pohony využívající ozubené řemeny nebo kuličkové šrouby. Moduly HM nabízejí vyšší dynamiku při přesnosti ±0,1 mm a zátěži 5 až 30 kg. Design těchto modulů získal v letošním roce prestižní ocenění iF Design Award.

 

HIWIN bude na českém trhu v případě HM modulů poskytovat kompaktní řešení, kompletní dodávky celků včetně převodovek a servomotorů. Brněnský HIWIN pro HM moduly poskytuje nejen technický servis, ale je schopen dle zákaznických potřeb a jeho aplikací specifikovat a navrhnout optimální model. Samozřejmostí je instalace a poprodejní služby. Z Brna budou zajišťovány dodávky i pro trhy východní Evropy, a to zejména na Slovensko, do Maďarska, Chorvatska, Bulharska či Srbska.

Nová řada kompaktních modulů HM bude oficiálně uvedena na český trh v říjnu 2016 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.

www.hiwin.cz

Hodnocení článku: