Jste zde

FMB 2018 - Vše pro konstruktéry

Datum: 
Středa, 7. Listopad 2018 - Pátek, 9. Listopad 2018

Jaké jsou současné trendy ve vývoji pohonů? Strojírenské společnosti, které se sami sebe ptají na tuto otázku, získají komplexní informace z první ruky v odpovědích na tyto otázky od 7. do 9. listopadu 2018 na 14. FMB - dodavatelské výstavě pro strojírenství v Bad Salzuflenu.
Více než 90 ze 447 vystavovatelů (údaje z poloviny května 2018) předvede své výrobky a služby, jakož i inovace v oblasti elektrických, mechanických, hydraulických a pneumatických pohonů.
 

Tito vystavovatelé budou globální hráči, kteří působí v oblasti elektrických a mechanických pohonů, jako jsou Lenze, Nord Drivesystems, SEW-Eurodrive, Siemens a SKF.

Mnoho známých středních podniků specializovaných na přesné pohony, převodovky, malé motory a lineární pohony se také zúčastní akce - například Faulhaber, Franke, G & G Antriebstechnik, Harmonic Drive, igus, KEB, Mayr, Nadella, Neff, Rodriguez, Stöber a Wittenstein.

Vedoucí postavení na trhu, jako jsou Bosch Rexroth a Hansa-Flex, budou zastupovat hydrauliku, zatímco oblast pneumatiky bude pokryta, mimo jiné, od Aventics, Festo a SMC. Jiní výrobci, jako jsou NSK a Parker, kteří se spoléhají na specializované prodejce, budou na výstavě zastoupeni distributory, včetně Hardy Schmitz, Nölle & Nordhorn, Oltrogge a Werthenbach.


Mnoho z téměř 100 očekávaných vystavovatelů, kteří se zaměřují na průmyslovou digitalizaci uvedou příklady "Drive Engineering 4.0".

Nejmodernější jednotky mohou být například integrovány do systémů pro prediktivní údržbu, které jsou často založeny na cloudovém systému. Splňují stále přísnější požadavky na energetickou účinnost a nabízejí stále častěji modulovou strukturu, která jim umožňuje přizpůsobit se měnícím se požadavkům během životního cyklu strojů nebo systémů.

Integrace pohonu a snímače je také současným trendem, čímž se vytvářejí regulační součásti pohonu - první krok směrem k inteligentním pohonům, pro něž jsou vyžadována také rozhraní pro univerzální komunikační sítě.

Proto tato řešení nemohou být zavedena do praxe bez řízení a automatizace. Obě oblasti budou také dobře zastoupeny v FMB,
čímž poskytuje dobrý přehled o tradičních pohonných strojích a digitalizovaných konceptech pohonu pro průmysl 4.0.

  

To vše na Vás čeká na veletrhu pro konstruktéry ve výstavním centru. Podrobné informace naleznete na: http://www.fmb-messe.de/en/