Jste zde

FMB 2017 - Vše pro konstruktéry

Datum: 
Středa, 8. Listopad 2017 - Pátek, 10. Listopad 2017

Od teorie k praxi: Diskuse o průmyslu 4.0 probíhají již dlouhou dobu. Nyní však existují nejen tovární a inovační laboratoře ve výzkumných ústavech, ale také specifické a mnohostranné implementace.

Mnoho inovačních podniků, které hrají vedoucí úlohu v průřezových projektech s Industry 4.0 se zúčastní 13 tého ročníku FMB. Mezi tyto společnosti patří Beckhoff, Harting, Phoenix Contact a Wago, Bihl & Wiedemann, Bosch Rexroth, Festo, Pilz a Siemens. Nejen tito silní hráči, ale dalších 180 malých a středně velkých strojírenských společností a jejich dodavatelů.

Společnosti Altair, CADFEM, Congineer, Solidpro a Technopart pracují na nových konstrukčních metodách pro efektivní tvorbu produktů. Návštěvník se dozví o novinkách v komunikaci mezi strojem a operátorem. Sem patří například tzv. datové sklo, řízení pomocí hlasu, rozpoznávání gest apod. Nesmí chybět také infrastruktura pro ukládání a zpracování dat tzv. cloud computing.

To vše na Vás čeká na 13, FMB dodavatelském veletrhu pro konstruktéry ve výstavním centru Bad Salzuflen od 8. do 10. listopadu 2017. Podrobné informace naleznete na: http://www.fmb-messe.de/en/