Jste zde

Fluke TiS 45 – Flexibilní ruční ostření ? Samozřejmě.

Kvalitní, ostré termosnímky z termokamer TiS a za rozumnou cenu. Ideální kompromis.

Termokamera Fluke TiS 45 není žádnou novinkou na trhu, ale tento velice úspěšný výrobek se cení i po několik měsíců či let.

Mnoho z Vás stále hledá ideální způsob jak měřit teplotní rozložení svojí aplikace. Pro správný výběr termokamery je potřeba dobře promyslet měřenou aplikaci. Prvotními faktory, parametry je rozsah teploty dané aplikace a rozlišení čipu pro snímání.

Rozdíl je v měření na topení či rozvodu tepla v domácnosti nebo měření na DPS s SMD součástkami. U obou aplikací se po stránce teploty můžeme pohybovat velice podobně např: od 0°C do 100°C, ale rozdíl nastává v rozlišení. U již zmíněného rozvodu tepla postačí rozlišení 80x60pix. a u měření na DPS je potřebné rozlišení  160x120pix. a výše. Termokamery s rozlišením 80x60pix. vlastní z pravidla fixní zaostření, které se pohybuje na hodnotě 45cm, aby pořízení obrazu bylo správné a kvalitní musíme se držet této hodnoty. Pokud měříte zblízka, uvidíte posun obrazu na termokameru a nebudete mít dostatečný výsledek.

Fluke TiS45 zvládne všechny úkoly pro Vaši spokojenost

Kombinace 160x120pix. s ručním ostřením u Fluke TiS45 dokáže splnit Vaše představy na DPS. Ručním ostřením dokážete nastavit zaostření na 15cm, což pro snímání na menších objektech/předmětech je nutné proto, aby výsledek obrazu byl kvalitní a mohl se dále zpracovávat v SmartView pro úplnou analýzu.

Fluke TiS45 najdete v naší standardní skladové nabídce. Na objednávku Vám můžeme v krátkém čase dodat jakékoliv další příslušenství.

V případě zájmu i o neskladové položky FLUKE nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz 

 Fluke TiS 45 nabízí:

  • Teplotní rozsah: -20 +350°C
  • Rozlišeni: 120x160 pix.
  • Přesnost: 2% nebo +-2°C
  • Standartní palety: 7
  • Software: Software SmartView® pro úplnou analýzu
  • Krytí: IP54

 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: