Jste zde

Farnell rozšiřuje nabídku prediktivní údržby pro výrobce

Farnell rozšířil nabídku komponent pro systémy prediktivní údržby, aby pomohl zákazníkům ve výrobním sektoru najít nejlepší řešení. Zároveň nabízí také užitečné technické zdroje.

Systémy prediktivní údržby se skládají z průmyslových komponent, které mohou monitorovat napájení, pohony a motory v zařízeních a upozorňovat na ohrožení automatizovaných systémů. V řadě případů tak konstruktéři nemusí sahat po komplexním systému, ale mohou využít komponenty pro ty problematické body systému, které potřebují ošetřit.
„Dnešní nedostatek kvalifikované pracovní síly ještě více ztěžuje mnoha našim zákazníkům řešení problémů, které v jejich provozech vznikají,“ řekl Cliff Ortmeyer, globální vedoucí technického marketingu společnosti Farnell. „Naše nejnovější produkty nabízejí nejmodernější pokroky v oblasti průmyslového internetu věcí (IIoT), které pomáhají snížit náklady, čas a úsilí potřebné k zavedení řešení prediktivní údržby.“

Mezi nejnovější produkty, které jsou nyní k dispozici výrobním zákazníkům společnosti Farnell, patří:

Farnell pokračuje v investicích do svého sortimentu průmyslových výrobků, který za posledních 12 měsíců vzrostl o 50 %. Zákazníci si mohou vybrat z více než 80 000 dostupných průmyslových produktů od více než 42 průmyslových výrobců, včetně značek Schneider Electric, Honeywell, Siemens, ABB, Omron a Omega.

Farnell také poskytuje technické zdroje, díky kterým mají výrobci informace o nejnovějších osvědčených postupech v oblasti prediktivní údržby. Některé z instruktážních nabídek společnosti Farnell zahrnují whitepaper predictive maintenance with Industrial IoT a nový e-Techjournal Industrial automation - all the power & control, spolu se záznamem webináře predictive maintenance and IIoT..

Zákazníci společnosti Farnell si mohou prohlédnout rozšířenou nabídku produktů a technických řešení pro prediktivní údržbu na tomto odkazu: https://cz.farnell.com/c/automatizace-rizeni-procesu#smart-maintenance-repairs  

Hodnocení článku: