Jste zde

Elektromagnetické ventily ASCO řady 327C pro aplikace SIL 3

Nový elektromagnetický ventil ASCO řady 327C s přímočinnou konstrukcí a vysokým průtokem poskytuje vynikající poměr průtoku k výkonu ve srovnání s podobnými ventily.

Řada ventilů 327C využívá vyváženou talířovou konstrukci, kterou charakterizují vysoké průtoky při minimální spotřebě ovládacího obvodu.  Ventily jsou vybaveny dvouvrstvým dynamickým těsněním s nízkým třením a vynikající odolnost proti oděru, což pomáhá zajistit spolehlivý provoz ventilu v prostředích s teplotami v rozmezí od –60 do +90 stupňů Celsia. Řada ventilů 327C poskytuje  SIL (Safety Integrity Level) 3, což prokazuje vysokou úroveň funkční integrity výkonu a velmi nízké riziko selhání během předpokládané životnosti ventilu.

Emerson tak vychází vstříc požadavkům největších zákazníků, jako jsou elektrárny, rafinerie nebo chemické provozy.  Zařízení, jako jsou tato, mají ve svých systémech nainstalované stovky i tisíce ventilů v celém svém procesu a systémech. I jeden nefunkční ventil může narušit kritické průtoky plynů a kapalin, což má dopad na kvalitu procesu a vynutí si neplánované odstávky a dodatečnou údržbu. Elektromagnetický ventil ASCO řady 327C poskytuje spolehlivý výkon, který tato zařízení vyžadují, a pomáhá zlepšit provozní efektivitu minimalizací zbytečných údržbářských výjezdů a prodloužením intervalů mezi kontrolními testy.

https://www.emerson.com/en-us/catalog/solenoid-valves/asco-327c.

Hodnocení článku: