Jste zde

Domácí automatizace od Loxone

Od prvního zautomatizováného domu uběhlo již mnoho let a celý systém domácí automatizace se neustále zdokonaluje. Člověk je od přírody tvor pohodlný a tak neustále vymýšlí, jak si usnadnit život. Byl líný chodit po svých, tak si osedlal koně. Poté se mu zdál kůň pomalý, tak vymyslel automobil, ...

Když se podíváma na automobily dnešní doby, zjistíme, že disponují daleko vyšším komfortem, než naše domy. Klimatizace, elektricky ovládaná sedadla, navigace, bezpečnostní prvky, senzory, ... Úplně jinak to však vypadá v celé řadě domácností. Ovládání světelných scén, žaluzií, topení, ... přes iPhone (a nebo jiný mobilní telefon), je pro celou řadu lidí pouze sen. Proč pořád jen snít? Vždyť technologie, kterými disponují osobní automobily, jsou mnohdy zastaralejší a dražší, než technologie, kterou si můžete zpříjemnit bydlení ve vaší domácnosti. Myslete také na sebe! Vždyť v domácnosti trávíte daleko více času, než v automobilu. Chtějte po domácnosti minimálně stejně velkou dávku komfortu! Domácí automatizace od Loxone Vám napomůže nejenom k nadstandardnímu komfortu, ale pomáhá také snižovat provozní náklady a zlepšovat bezpečnost. Udělejte ze svého domu "inteligentní dům".

Společnost Loxone GmbH, která pochází z Horního Rakouska, přišla na trh s novinkou v oblasti domácí automatizace a po velkém úspěchu na západních trzích (Rakousko, Německo, Belgie, Švýcarsko, ...), expanduje i do ČR a SR. Nabízí nejen cenově dostupné a výkonné řešení, ale své uživatele a partnery se snaží maximálně podporovat formou vizualizačních a programovacích nástrojů, které poskytuje zdarma, stejně jako instruktážní videa, návody a samozřejmě bezplatnou podporu.

VÝHODY - POMĚR CENA/VÝKON, iPHONE, KONFIGURAČNÍ A VIZUALIZAČNÍ SOFTWARE ZDARMA

Vedle velice příznivého poměru cena/výkon, nabízí centrála Loxone MiniServer (katalogová cena 498€ s DPH) i další výhody:

  • Rýchlý začátek - konfigurační i vizualizační software, včetně návodů a videí, je zdarma k dispozici na www.loxone.cz
  • Možnosti napojení - Loxone architektura umožňuje napojit na systém veškerá el. zařízení - žaluzie, světla, topení, garážová vrata, saunu, audio, TV, ...
  • Přístup přes iPhone a web - cena řešení samozřejmě zahrnuje i ovládání celého systému přes iPhone, iPod, Android (a samozřejmě i telefony s jiným OS) a webový prohlížeč
  • Konfigurační software - při vývoji našeho programovacího nástroje byl kladen důraz hlavně na jednoduchost. Díky intuitivnosti software může změny v ovládání domu provádět opravdu každý. Nevěříte? Stáhněte si na www.loxone.cz náš konfigurační nástroj a přesvědčte se o jeho jednoduchosti a všestrannosti.

Společnost Loxone GmbH vyrábí výkonné a cenově dostupné produkty domácí automatizace, které si může dovolit opravdu každý. Srdce centrálního řešení tvoří Loxone MiniServer v ceně 498€ s DPH. S touto centrálou můžete ovládat například 2 žaluzie, 2 okruhy světel, garážová vrata, 4 okruhy topení a k tomu zdarma TV a multi-room audio systém. MiniServer disponuje 8 digitálními vstupy a výstupy a 4 analogovými vstupy a výstupy a je KNX/EIN kompatibilní. Pokud nestačí stávající počet vstupů a výstupů, lze systém rozšířit pomocí libovolného počtu Loxone rozšíření (které disponuje dalšími vstupy a výstupy).

S Ing. Thomasem Moserem, zakladatelem a výkonným ředitelem, má společnost Loxone solidní základ v oblasti vývoje produktů. Moser byl spoluzakladatelem ekey biometric systems a byl zodpovědný za vývoj čtečky otisků prstů.