Jste zde

DISEGNA 5.0 - nový bezplatný software pro tvorbu základních návrhů oplocení Satech

S uvedením nové řady systémů a produktů pro rok 2023 Satech představuje aktualizovanou verzi našeho bezplatného softwaru pro tvorbu základních návrhů oplocení. 

Disegna 5.0 byla navržena tak, aby váš proces tvorby základních návrhů oplocení pro přípravu cenové nabídky byl ještě jednodušší, intuitivnější a bezprostřední.

Optimalizované UX, zjednodušená základní volba, informace v reálném čase

Zcela přepracované uživatelské prostředí a nové rozhraní v souladu s grafickou prezentací Satech, které nabízí přímé odkazy na informace o našich řešeních ochrany perimetru. Základní výběr byl obohacen o krátké video s tutoriály a odkazy na srovnávací tabulku systémů na webových stránkách Satech, které poskytují rychlou a komplexní orientaci při výběru systému, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Nabídka pro výběr systému: Kompletní knihovna "NEW RANGE"

Nový boční panel obsahuje všechny systémy nové řady Satech 2023, včetně nových sytémů EasyGuard a ImpactGuard. Výběr systémů a produktů Satech je intuitivní a podrobný a zahrnuje všechny výšky, standardní barvy a dostupné možnosti panelů.

Vlastní panely: jednoduše několika kliknutími

Funkce Custom Panels byla optimalizována tak, aby poskytovala rychlejší a jednodušší možnosti vkládání tvaru výřezu. Můžete také upravit typ, rozměry a rozteč vlastních panelů pomocí pouhých několika kliknutí.

 

Dveře a zámky: Správa přístupu nebyla nikdy snazší

Vložení přístupů zahrnuje nové notifikační vyskakovací okno „Magic Pointer“, které automaticky připojí modul Door k vašemu návrhu, takže správa přístupu je jednoduchá a okamžitá. Knihovna produktů nyní integruje celou řadu dostupných uzamykacích systémů.

 

Export kusovníku: Rychlé pro přípravu vaší nabídky

S novou funkcí exportu můžete uložit návrh oplocení a kusovník do jediné složky, ke které lze přistupovat jediným kliknutím.

 

Disegna 5.0 - NEW SYSTEMS 
Disegna 5.0 - User Manual

Distributorem obvodové ochrany Satech je Schmachtl CZ.

www.schmachtl.cz

 

Hodnocení článku: