Jste zde

Cubiscan zjednodušuje pořizování kvalitních logistických dat

AT Computers využívá zařízení Cubiscan 325 pro pořizování kvalitních logistických dat a vytvoření digitálního dvojčete pro každý sortiment. Pro pořizování údajů přímo ve skladu je součástí i mobilní vozík, který je osazen počítačem s dotykovým displejem, čtečka čárového kódu, záložní zdroj i kamera pro snímání fotek.

Cubiscan 325  umožňuje AT Computers snadno pořizovat logistická data, jako je váha a rozměr, a společně s dalšími doplňkovými daty zadávanými ručně je aktualizovat přímo v informačním systému. Výhodou zařízení Cubiscan je nejen pořízení rozměrů, ale také výpočet prostorových dat daného výrobku. A přesně to dělá z výrobce Quantronix, Inc. světovou jedničkou v oblasti digitálního dimensioningu pro komerční použití. 
Součástí dodávky byla také softwarová aplikace myFABER Dimensioning, která tvoří uživatelskou část a umožňuje snadnou obsluhu zařízení. Nabízí možnost vkládání dalších ručních údajů, jako je například typ balení nebo expedovatelnost, které je možné pořídit přímo ve skladu. Přes integrační API může být řešení propojeno s libovolným ERP nebo WMS systémem, v případě zákazníka AT Computers se jedná o systém QI.

„Dodané řešení nám umožnilo velmi efektivně a v krátké době pořídit kvalitní data pro téměř 5 000 sortimentů z naší nabídky. Díky kvalitním logistickým datům budeme schopni optimálně plánovat expedici, balení i dopravu a s využitím logistických dat počítáme i v dalších procesech kontroly a automatizace expedice,“ uvádí manažer logistiky Tomáš Holaň a doplňuje: „Byli jsme s kolegy příjemně překvapeni snadností ovládání a kvalitní podporou týmu dodavatele, který celé řešení rychle přizpůsobil našim požadavkům a potřebám. Už nyní plánujeme pořízení dalšího Cubiscanu.“

Po začlenění společnosti BETTAROE Robotics do KVADOS Group převzala distribuci a dodávky zařízení pro oblast logistiky společnost KVADOS Robotics. Ta je přímým dovozcem a distributorem řady logistických technologií v oblasti robotizace a automatizace a je výhradním distributorem pro ČR a SK.

https://www.kvados.cz/
https://www.bettaroe.cz/  
https://cubiscan.com/dimensioning/cubiscan-325/

Hodnocení článku: