Jste zde

Bluetooth + UHF RFID = HUR120BT

Protože kabely se již v dnešní době považují za přežitek a zákazníci touží po bezdrátových zařízeních, uvedla firma TSS Company před nedávnem na trh bezdrátovou UHF RFID čtečku s typovým označením HUR120BT. Je to jednoduchá, dostupná a spolehlivá čtečka - přesně vhodná do průmyslu.

V souladu s dnešními trendy "bezdrátové doby" přichází na trh RFID UHF čtečka HUR120BT od společnosti TSS Company, našeho partnera a výrobce různých RFID čteček pro pásmo UHF. Tento nejnovější přírůstek do portfolia je schopen číst RFID značky v pásmu UHF, na jedno nabití dokáže pracovat až tři dny. Velkou výhodou této čtečky je její jednoduchost použití, flexibilita a cenová hladina na úrovni pouhých 379 Eur včetně příslušného softwaru. Čtečka se ideálně hodí do skladů, do dynamicky se měnících prostředí a všude tam, kde je flexibilita použití základním požadavkem.

HUR120BT má snadné použití, obsahuje pouze jedno spouštěcí tlačítko pro čtení značky. Zařízení obsahuje kruhově polarizovanou anténu, vhodnou pro aplikace s krátkým dosahem (cca do 30-40 cm), díky zabudovanému Bluetooth interfejsu je s ní možné komunikovat pomocí tabletu, smartphonu nebo PC.

HUR120BT je určena pro čtení UHF značek typu EPC Class1 Gen2 (ISO18000-6C) a to po dobu min. 10 hod. v kuse. To vše je možné díky unikátnímu modulu s označením mURM, který je rovněž výrobkem firmy TSS Company. Tento modul dosahuje daleko lepších parametrů než podobné UHF RFID moduly, je dostupný pro výrobce, kteří by chtěli vyvinout vlastní výrobky na bázi tohoto modulu. Technická podpora a potřebný software je dostupný přímo od výrobce.

Prro více informací navštivte náš web. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: