Jste zde

Altron Data Center & Business World 2017: Na cestě k digitální společnosti

Datum: 
Úterý, 30. Květen 2017

Chcete se dozvědět, kam směřují technologie a aplikace v datových centrech a IT pro firemní zákazníky? Tím správným místem je pro vás 17. ročník Altron kongresu Data Center & Business World. Pomůžeme vám načerpat novou inspiraci a poznatky, které můžete aplikovat v praxi svého podnikání. Na kongresu se dozvíte praktický pohled na řešení, aplikace a systémy umožňující hladkou transformaci firem směrem k digitální společnosti a byznysu. 

Altron kongres bude opět nabitý přednáškami od předních českých expertů, nejen z Altronu. Spojili jsme se s předními hráči z řad mezinárodních i českých firem a přizvali jsme také malé start-upy, se kterými představíme zajímavé trendy, řešení a inovace v platformách pro digitální společnost. A protože se snažíme každý rok přinést něco nového, zaměříme se letos na téma chytrých měst, Internetu věcí pro oborová řešení, systémů pro řízení datových center a moderních trendů v ICT technologiích. Budete mít jedinečnou možnost vyzkoušet praktické fungování aplikací, technologií a prohlédnout si unikátní datové centrum nové generace přímo na místě. Neopomeneme ani všeobjímající problematiku kybernetické bezpečnosti a jejích dopadů do správy, uchovávání a práci daty, která jsou dnes všude kolem nás.

Letošní 17. ročník tradičního kongresu Altron Data Center & Business World se zaměří na moderní trendy, aplikace, systémy a technologie pro podporu digitálních platforem. Akce pořádaná společností Altron se bude konat za účasti dalších partnerů v úterý 30. května 2017 v inspirativním prostoru galerie moderního umění DOX v pražských Holešovicích. Odbornou záštitu nad kongresem nově převzala ICT Unie.

Letošní ročník bude pojat hodně netradičně. Účastníkům přinese zejména praktický pohled na řešení, aplikace a systémy umožňující hladkou transformaci firem směrem k digitální společnosti a byznysu. Velký důraz bude kladen na systémy pro efektivní řízení ekosystému datových center, nastupující trend chytrých měst, například co se týče řešení bezpečné dopravy a parkovacích systémů. Svoje speciální pásmo bude mít také kybernetická bezpečnost a její dopady na řízení dat. Návštěvníci sedmnáctého kongresu budou mít jedinečnou příležitost seznámit se s rozvíjejícím se řešením pro internet věcí (IoT). Připraven je den plný zajímavých informací z českého i mezinárodního prostředí, a nejen to.

Nové pojetí kongresu Altron Data Center & Business World 2017 letos podpoří tematické sekce, kde si návštěvníci budou moci otestovat reálné systémy a řešení pro řízení heterogenní cloudové infrastruktury, aplikace pro IoT a drony pro průmyslové využití i pokročilé bezpečnostní systémy. Stranou nezůstanou moderní technologie pro datová centra, například v podobě pokročilé verze modulárních mobilních datových center, nebo mikrodatová centra.Společnost Altron letos ke spolupráci na pořádání kongresu opět přizvala významné české i mezinárodní partnery, kteří se aktivně podílejí na jeho obsahu. Svůj pohled představí například společnost ABB, Barracuda Networks, Celare, Citrix, Fujitsu, GreyCortex, Kaspersky Lab a další.

 

Účast je bezplatná. Kongres je určen ICT profesionálům pracujícím ve firemním sektoru, státní správě nebo samosprávě, specialistům z oblasti finančnictví, průmyslu, dopravy a logistiky a ostatním, kteří chtějí získat rozšířenou představu o aktuálních trendech, novinkách a systémech řízení ve světě technologií datových center – Green ICT.

 

Bližší informace naleznete v přiložené tiskové zprávě, anebo na portálu akce kongres.altron.net, kde je možné se již nyní bezplatně registrovat.
Informace obsažené v článcích jsou platné k datu vydání uvedeném v hlavičce článku a jejich platnost může být časově závislá

Komentáře a diskuse vyjadřují názory autorů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.