Jste zde

3D tisk se dvěma hlavami zajistí produkční kvalitu a rychlé prototypování

Řada 3D tiskáren BCN3D je navržena tak, aby poskytovala maximální produktivitu s bezproblémovými tiskovými funkcemi, včetně velkoobjemových produkčních možností a  úplné konektivity.

Architektura duální extruze BCN3D s nezávislým designem se dvěma hlavami umožňuje produkční tisk a získání silných funkčních prvků vhodných pro použití v profesionálním, vzdělávacím a průmyslovém sektoru. Řada BCN3D tiskne kvalitně a přesně pomocí standardních materiálů včetně PLA, PET-G, TPU 98A a PVA. Všechny tiskárny mají řadu tiskových funkcí, včetně jednoduchého režimu, dvojitého režimu, režimu zrcadlení, režimu více materiálů a režimu rozpustných podpor s průmyslovým výkonem pro každodenní provoz.

Nejprodávanější řada 3D tiskáren BCN3D, která je nyní k dispozici od společnosti Farnell, zahrnuje:

  • Tiskárny Epsilon W50 a W27 jsou výkonná profesionální řešení pro 3D tisk, která jsou navržena tak, aby produkovala velké díly s průmyslovými materiály díky funkcím, jako je pasivní vyhřívaná komora, plně uzavřená skříň a prostředí s řízenou vlhkostí. Epsilon W50 a W27 nabízejí vylepšenou kvalitu tisku, která je při tisku v ABS zásadní, protože ten je náchylný k deformaci. 5palcová plně barevná, kapacitní dotyková obrazovka zajišťuje snadné použití a ovládání. Tisk je k dispozici prostřednictvím připojení Wi-Fi nebo Ethernet (online) a SD karty (offline).

  • Tiskárna Sigma D25 je menší a levnější model pro technologii Fused Filament Fabrication (FFF). Sigma D25, nová generace nejznámější 3D tiskárny BCN3D, využívá systém Independent Dual Extruder (IDEX) a rychle poskytuje funkční prototypy s vysokou kvalitou a přesností.

Tiskárny BCN3D mají standardní dvouletou záruku a jsou opensourcové, což zákazníkům umožňuje používat materiály třetích stran, včetně populární řady 2,85 mm Multicomp Pro Farnell.

BCN3D je jedním z předních světových vývojářů a výrobců řešení pro stolní 3D tisk se sídlem ve Španělsku v Barceloně. Produkty BCN3D, které jsou vhodné pro profesionály a uživatele na průmyslové úrovni, jsou navrženy tak, aby byly robustní, efektivní, všestranné a přizpůsobivé. 

Sortiment 3D tiskáren BCN3D je dostupný pro rychlé dodávky prostřednictvím společností Farnell

 

Hodnocení článku: