Jste zde

První termomultimetr na trhu a pět důvodů pro jeho pořízení

Termomultimetr Fluke 279 FC je kombinace digitálního multimetru a termokamery v jednom přístroji. Kombinace termokamery a digitálního multimetru umožní rychle vyhledávat komplikace v elektroinstalaci. Termokamerou detekujete rychle horká místa.

5 důvodů, proč pořídit termomultimetr:

1) Termomultimetr Fluke 279 FC vám pomůže bleskově vyhledat, opravit, ověřit a zaprotokolovat mnoho elektrických problémů.
ombinace termokamery a digitálního multimetru vám umožní rychleji vyhledávat a zjišťovat potenciální komplikace v elektroinstalaci. Termokamerou detekujete rychle horká místa. Přepnete na měření napětí a proudu a diagnostikujete místo. Pak provedete snímky „před“ a „po“ závadě a vše si můžete poslat do PC nebo pomocí Fluke Connect do Fluke Cloud.

2) Zvýší produktivitu.
Pomocí termomultimetru můžete obvykle vyřešit problém při jediné návštěvě a ušetříte si tak starosti se sháněním termokamery společné pro více pracovníků. Použitím tohoto systému šetříte čas a zvyšujete efektivitu, což je přínosné jak pro vás, tak pro celý provoz.

3) Intuitivní rozšíření vašich možností.
Snad každý z nás někdy používal multimetr a ví, jak se s ním pracuje. Kromě 15 standartních funkcí měření je navíc termokamera. Termokamera v přístroji 279 FC je natolik intuitivní, že s ním můžete začít hned pracovat. Stačí otočit přepínač do polohy „IR Camera“ a pořídit tak snímek.

4) Vestavěná technologie iFlex
Pomocí technologie iFlex můžete rozšířit své možnosti v měření proudu až do 2 500A. Proudovou sondu lze omotam kolem silných vodičů nebo lze použít ve stíněných prostorech. Poté uvidíte na displeji multimetru či smartfounu aktuální hodnotu naměřeného proudu a nemusíte dělat žádné složité konverze.

5) Další užitečné vlastnosti

  • Velký 3,5“ barevný displej LCD usnadňuje a urychluje vyhledávání potenciálních problémů na termosnímku.
  • Minimální výdrž baterie 10 hodin vám umožňuje pracovat celou směnu, aniž byste museli nabíjet nebo měnit baterie.
  • Bezpečnostní kategorie CAT IV 600V / CAT III 1 000V potvrzené nezávislým testováním jde o skvělou volbu pro průmyslové využití.
  • Odolná konstrukce určená pro náročné průmyslové podmínky

Díky všem těmto vlastnostem se termomultimetr jistě stane jedním ze základních přístrojů v brašně každého technika. Šetří místo i čas a může zvýšit vaši produktivitu a spolehlivost, protože vám pomůže vyhledat, opravit, ověřit a zaprotokolovat elektrické problémy jednodušším a rychlejším způsobem.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: