Jste zde

Lankový spínač PSENrope mini zastaví pásy

Varianta lankového spínače PSENrope s úsporou místa a optimalizovanými náklady umožňuje vypínání procesů ručním ovládáním a představuje tím efektivní řešení funkce nouzového zastavení.

Mechanická funkce nouzového zastavení spínače PSENrope mini může být aktivována jak na integrovaném tlačítku nouzového zastavení, tak v jednotlivém místě zatažením za lanko. PSENrope mini je i u prostorově rozlehlých zařízení, která jsou využívána například v balicím průmyslu zárukou pro flexibilní a přitom spolehlivé nouzové zastavení. 

Ucelené zabezpečení pásů
Délka lanka až 30 metrů umožňuje pouze jedním spínačem PSENrope bezpečně obsluhovat a zabezpečit i aplikace rozmístěné na rozlehlé ploše. Kompaktní lankový spínač vyžaduje jen malý vlastní prostor, přičemž varianty s rovnou nebo zalomenou hlavou dovolují instalaci na nejrůznějších místech. Je-li z důvodu designu stroje nutná skrytá montáž, nabízí se pro varianta s integrovaným tlačítkem Reset. Robustní kovové nebo plastové pouzdro s krytím IP67 předurčuje PSENrope mini pro použití jak v interiéru, tak i venkovním prostoru, a to při teplotách prostředí od -30 °C až do +75 °C. 

Lankové spínače PSENrope a PSENrope mini zajistí např. v balicím, automobilovém nebo textilním průmyslu, na letištích apod. větší bezpečnost pásových dopravníků a rozlehlých transportních zařízení.

https://www.pilz.com/cs-CZ/eshop/00106002237080/PSENrope-safe-rope-pull-switch

Hodnocení článku: